Inzerce pracovních míst 

Simple Hardware, s.r.o. – manažer výroby

simple hw - manažer výrobyJsme tým IoT nadšenců, česká firma vyvíjející a vyrábějící senzory pro mezinárodní trh a hledáme bystrého a nadšeného parťáka, který se zajímá o technologie.

ČVUT – Pracovník vnějších vztahů

ČVUT - Pracovník vnějších vztahůČVUT v Praze – Rektorát, Odbor PR a marketingu hledá kolegyni/kolegu na pracovní pozici Pracovníka vnějších vztahů.

ČVUT – Marketingový specialista/ka

ČVUT - Marketingový specialista/kaČVUT v Praze – Rektorát, Odbor PR a marketingu hledá kolegyni/kolegu na pracovní pozici marketingový specialista.

CEMEX – CIVIL/ENVIRONMENTAL/CONSTRUCTION ENGINEERING

CEMEX - CIVIL ENGINEERING/ENVIRONMENTAL ENGINEERING/CONSTRUCTION ENGINEERING  CEMEX is looking for a candidate for  INTERSHIP POSITION - CIVIL ENGINEERING/ENVIRONMENTAL ENGINEERING/CONSTRUCTION ENGINEERING

AMEDIS – Radiologický fyzik/technik

AMEDIS, spol. s r.o. - Radiologický fyzik/technik  Společnost AMEDIS, s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici radiologický fyzik/technik.

Eaton European Innovation Center Open Day

Eaton European Innovation Center Open Day  Experience top Research and Development Center inEurope get to know real world research projects and getvaluable contacts for your career development!

SWECO – statik/statička

SWECO -  statik/statička Sweco Hydroprojekt a.s. hledá do svého stavebního oddělení novou posilu týmu na pozici statika/statičky.