mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 25/11/2020
16:30 - 19:30

Místo konání
ČVUT-CIIRC A101

Kategorie


Život je plný situací, ve kterých bychom rádi dosáhli něčeho, co nám druhá strana sama od sebe není připravena poskytnout. Stačí, když si o to budeme umět správně říct? Někdy pomůže už jen to, že dokážeme svou potřebu pojmenovat a sdělit.

Mnohdy je ale situace složitější a pouhá žádost o to, aby nám druhý vyhověl, nestačí. Jsme konfrontováni s potřebami a požadavky ostatních a máme tendenci sklouzávat k „hrám“, kdo z koho. Pokud nás však pojí společný zájem, ať už věcný nebo třeba „jen“ udržet si fungující vztah, otevírá se prostor pro vyjednávání. A tady přichází na řadu naše postoje, ochota podívat se na věc také perspektivou druhého, empatie a komunikační techniky. To všechno si lze osvojit – nejlépe praktickým tréninkem, ke kterému seminář poskytne modelové situace, bezpečné prostředí a zpětnou vazbu lektorky i ostatních účastníků. Cílem je zažít si způsoby, jak se přibližovat win-win řešení, kde nevyhrává jeden na úkor druhého a obě strany jsou s výsledkem spokojené.

Workshop navazuje na jarní webinář Efektivní vyjednávání a prohlubuje ho do praktického využití. Účast na předchozím semináři není nutná.

Workshop se bude konat offline. Pokud to situace neumožní, nahradíme jej jiným online tématem. Aktuální dění sledujte na Facebooku.

Lektor:

Mgr. Marie Součková


Psycholožka, lektorka, konzultantka a jednatelka personálně konzultantské společnosti YCluster. 9 let působí v oblasti personální práce v korporacích i startupech. Věnuje se psychodiagnostice, u nás se s Marií virtuálně setkáš při vyhodnocování videointerview. Vyučuje soft skills, firmám pomáhá s výběrem zaměstnanců a těm potom se sebeorganizací. Propojuje psychologii s moderními technologiemi.

Vystudovala psychologii na Masarykově Univerzitě v Brně se zaměřením na oblast personální psychologie a psychologie práce – pracovní chování a návyky, pracovní výkonnost, workoholismus, angažovanost v práci apod. Zapojila se do řady výzkumných projektů a působila jako vyučující na FSS MU, ESF MU a VŠEM.

Rezervace

Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat k vytvoření rezervace.