Datum / čas
Date(s) - 21/03/2023
16:30 - 19:30

Místo konání
ČVUT-CIIRC A101

Kategorie


„wellbeing pro studium i život”

Unikátní workshop zaměřený na téma ENERGY MANAGEMENTU z pohledu, jak pracujeme s vlastní energií, jak obnovujeme svou fyzickou, emoční a mentální energii.

Intenzivně studujete či pracujete a přitom klesá vaše výkonnost? Chybí vám energie pro aktivity, které jinak máte rádi? Potřebujete zvládnout náročné situace ve svém životě? Pomůžeme vám najít zdroje pro obnovení energie a posílení odolnosti.

Co si odnesete:

  • Jaký je rozdíl mezi stress managementem a energy managementem
  • Proč obvykle nefunguje time management
  • Zmapujete si zdroje žroutů vaší energie
  • Praktické techniky pro zvládání stresu, posílení duševní odolnosti a výkonnosti
  • Wellbeing a techniky pro každodenní relaxaci
  • Desatero Energy Managementu

 

Workshop povedeme interaktivním a koučovacím způsobem, zařazujeme praktická cvičení a příklady z praxe. Součástí workshopu jsou také vizuální mapy, sketchnote a další vizuální výstupy.

Lektorky:

Linda Štucbartová

Je zakladatelka Diversio, je leadership koučka, mentorka a podnikatelka. Je externí partnerkou společnosti ATAIRU, leaderem v oblasti vzdělávání.Spolupracovala s více než tisícovkou lídrů z regionu střední a východní Evropy od startupů, přes scale-upy a společnosti z Fortune 500. Linda je také členem představenstva pro komercializaci Univerzity Karlovy a Česko-izraelské obchodní komory. Mezi její dosavadní profesní zkušenosti patří působení v Diplomatické akademii Ministerstva zahraničních věcí, v soukromé sféře (ŠKODA-AUTO, Servodata) nebo v akademické sféře (Anglo-American University).

 

Marcela Janíčková

Marcela je zakladatelka projektu Visual Coach, pracuje jako vizuální facilitátorka a expertka na komunikaci. Využívá osvědčenou praxi facilitace a vizualizace podporující zapojení a výměnu informací. Pomáhá zvyšovat úspěch budoucích lídrů.

 

 

 

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.