Datum / čas
Date(s) - 20/10/2021
16:30 - 18:30

Kategorie


Nástup do práce představuje pro každého zásadní životní změnu. Změnu nejen v tom, že se vydává za hranice vzdělávacího systému, ovšem také, že získá finanční nezávislost. S tím se pojí zorganizování a utřídění si svých osobních financí, zajištění dostatečného příjmu na život a adekvátního bydlení. Jak nad těmito důležitými body přemýšlet, se můžete dojít inspirovat právě na kurz Finanční gramotnosti.

Co se naučíš:

  • Jak si utřídit finance
  • Jak mít ve svých financích přehled
  • Jak si říci o plat
  • Jak se zajistit do budoucna
  • Jak nad financemi obecně přemýšlet. Je naprosto vítáno, když s dalšími tématy týkajícími se financí přijdete právě vy. Bude na ně spousta prostoru a věříme, že diskuzí se nakonec inspirujeme všichni navzájem.

Lektor:

Martin Bažík

Martin se pohybuje ve světě financí více než 10 let.

Dříve měl svou vlastní společnost poskytující investice a úvěry velkým korporacím a momentálně působí jako konzultant v oblasti motivace studentů či zaměstnanců, vždycky mu ale šlo o jednu hlavní věc.

Chce svou přítomností, svými otázkami a veškerou interakcí nutit lidi přemýšlet, získávat od sebe nové podněty a navzájem se inspirovat. Protože když máte rozmyšleno to, co děláte, jste si tím jistí a ničeho se nemusíte bát. A už vůbec ne financí.

 

 

 

Přihlášení na akci je závazné. Věříme, že naše akce mají smysl a poskytujeme je našim studentům zdarma. Pokud se však stane, že bez odhlášení nebo omluvy předem na akci nedorazíš, napíšeme si tě na black list a na naše akce ti již nebude umožněn přístup, aby zbývalo místo pro ty, kteří mají opravdový zájem se s námi rozvíjet.

 

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.