Datum / čas
Date(s) - 25/02/2021
16:30 - 18:30

Kategorie


Na semináři zjistíte, kde se berou naše pocity a emoce a v jakých chvílích nám berou elán, výkonnost a schopnost racionálně přemýšlet. Dozvíte se, jak jsou emoce navázané na myšlenky, proč je někdy dobré nenechat se jimi volně unášet a jaký to má vliv na vztahy a zdraví.

Řekneme si, proč nás tolik „rozhodí“ situace, kdy zažíváme velký hněv, strach, trému, nebo třeba pocity viny a co se nám v takovou chvíli děje v těle. Když porozumíme tomu, jak tyto procesy fungují, budeme mít návod, jak se dostat i v náročných situacích rychle do pohody.

To vše prokazatelně zvyšuje emoční inteligenci, která je klíčem ke schopnosti dobře působit na druhé lidi, ovlivňovat je a třeba i motivovat, a tedy posílíte své soft skills, na které je dnes kladen velký důraz. Pomůže vám to tedy k větší spokojenosti a rozvíjení schopnosti mít v pravou chvíli své emoce pod kontrolou a díky tomu mít i lepší vztahy s druhými lidmi.

Odnesete si konkrétní tipy k tomu:

  • jak rychle zvládnout svou trému, obavy, zlost, smutek… a jiné emoce, které vás ovládají (třeba ve stresu nebo v konfliktních situacích)
  • jak se zbavit rušivých myšlenek, které vám neumožňují se soustředit (na učení / na práci)
  • jak to vše využít ke své vlastní cestě k profesnímu úspěchu a spokojenému životu

Lektor:

Dr. Ing. Markéta Raková      http://www.provazenizmenou.cz/

Kariérní poradkyně KáCéčka a koučka, která školí nejen na univerzitách, ale i ve firmách. Učí klienty například rozvíjet své manažerské dovednosti, učit se lépe vést své podřízené, organizovat si efektivněji čas, zvyšovat svou výkonnost, zlepšit komunikaci, lépe se prodat, vyhnout se syndromu vyhoření.

V osobním životě s klienty často hledá životní rovnováhu, vnitřní klid, dostatek energie na zvládání všech povinností, ale i životního partnera, nebo smysl života. Pracuje s nimi na zvýšení sebedůvěry, sebevědomí, rozvíjí silné stránky osobnosti, učí se zvládat emoce a lépe komunikovat.

Na podzim pro vás připravila seminář Jak mít dost energie, kde se tématu emocí dotkla a vy jste chtěli jít více do hloubky. Vzhledem k zájmu o téma vyrovnanosti a práce s emocemi jsme zařadili právě tento seminář 🙂 .

 

 

 

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.