Datum / čas
Date(s) - 03/11/2021
17:00 - 19:00

Místo konání
ČVUT-CIIRC A101

Kategorie


Pozitivní myšlení – Nesmysl, nebo účinný nástroj? Kdy funguje a kdy naopak škodí? Jak trénovat svou mysl, aby dokázala být pozitivní? Naše myšlenky mají obrovskou sílu. Ovlivňují naše emoce i tělesné reakce. To ale neznamená, že stačí veřit a všechno dobře dopadne. Pojďte se naučit přemýšlet tak, aby vám to přinášelo co nejlepší výsledky.

„Pokud si myslíte, že můžete, máte patrně pravdu. Pokud si myslíte, že nemůžete, máte patrně také pravdu.“ – Henry Ford

Co se naučíš:

  • Co je vlastně pozitivní myšlení a s čím ti reálně může pomoct
  • Nastavíš si mysl tak, aby ti to přineslo výsledky
  • Pochopíš, že člověku nemusí být vždycky stoprocentně dobře, ale skoro vždy mu může být aspoň o trochu lépe
  • Naučíš se (nejen koučovací) triky, jak zacházet se svou hlavou

Lektor:

Iva Peláková

Vedoucí Kariérního centra ČVUT, lektorka osobního rozvoje a koučka, která pomáhá lidem růst i nacházet, co je v životě těší a dává jim smysl.

V pozitivním myšlení vidí důležitou cestu, jak zvládat běžné denní situace a náročné životní chvíle. Sama říká, že jí pozitivita není daná, že se ji musela naučit a často si ji připomíná, aby na ni zase nezapomněla.

Workshopy vede interaktivní formou a pomocí sdílení vlastních zkušeností. Upřednostňuje vlídný, lidský přístup a snaží se svým posluchačům opravdu pomoct.

 

Seminář proběhne offline na adrese výše.

Přihlášení na akci je závazné. Věříme, že naše akce mají smysl a poskytujeme je našim studentům zdarma. Pokud se však stane, že bez odhlášení nebo omluvy předem na akci nedorazíš, napíšeme si tě na black list a na naše akce ti již nebude umožněn přístup, aby zbývalo místo pro ty, kteří mají opravdový zájem se s námi rozvíjet.

 

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.