Datum / čas
Date(s) - 02/12/2020
16:30 - 19:30

Kategorie


Inspirativní workshop, který ti pomůže najít své silné stránky a ukáže ti, jak je využít pro nalezení kariéry snů. Naučíš se je prodat u pohovoru a také si řekneme, proč vůbec uvažovat o štěstí v práci a co to ve finále vlastně je.

Workshop se hodí pro toho:

  • kdo neví, co by chtěl dělat za práci
  • kdo chce najít své silné stránky a dělat něco smysluplného
  • koho zajímá tématika štěstí v práci
  • kdo se chce zorientovat v nabídkách práce a lépe se prodat u pohovoru

V dnešním světe neomezených možností je velmi snadné se ztratit a nevědět pro jakou kariérní cestu se rozhodnout. V práci za život strávíme asi 80 000 hodin, takže není důležité jen nějakou mít, ale myslet i na to, abychom v ní byli šťastní.

Lektoři:

Veronika Paráková

Vždycky mě zajímalo, zda jsou lidé v práci spokojení a jestli je to naplňuje. Ale sama jsem nejdřív hledala, co bych chtěla dělat. Human Resources byla trefa do černého. Kromě zkušeností v HR jako zaměstnanec, jsem založila vlastní projekt Splendid JOB, který je na mém zájmu – spokojenosti v práci – založen. Momentálně už 3. rokem pomáhám organizovat konferenci Happiness@Work a s uvedením HR-tech platformy Efectio na český trh.

 

David Superata

S Veronikou jsme se společně potkali na stejné vlně a založili Splendid JOB. Zpětná vazba, různorodé názory a pohledy mě vždy zajímaly, a dovedly mě k žurnalistice a marketingu. Tak jako produkt nejlépe prodají jeho spokojení zákazníci, skvělého zaměstnavatele určují jeho lidé.

 

 

 

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.