Datum / čas
Date(s) - 22/09/2021
15:00 - 16:45

Místo konání
ČVUT-CIIRC A303

Kategorie


Kladeš si otázku, jak se v novém semestru (znovu) začlenit mezi ostatní spolužáky a vrátit se k běžné prezenční výuce ve škole? Máš s touto situací spojené nějaké obavy nebo pochybnosti, které potřebuješ prodiskutovat? Přijď na workshop a získej tipy, které ti pomohou k hladkému startu nového semestru.

Odneseš si konkrétní tipy k tomu:

  • jak vést inteligentní a zajímavou face-to-face konverzaci s druhými tak, abyste si bez námahy vytvořili osobní vazby a byli lehce zapamatovatelní pro druhé
  • jak posílit svou aktuální odolnost vůči stresu a zátěži, jak se s nimi vyrovnávat
  • jak si dlouhodobě zachovat optimismus a pozitivní přístup, abyste si poradili se situacemi, které vám přináší nepohodu nebo nespokojenost

a navíc získáte odpovědi na otázky, které zajímají právě vás. Vyplň nám prosím do 21.9. dotazník a přizpůsob si tak obsah semináře na míru.

Workshop je určen těm, pro které je opětovný návrat k prezenční výuce na vysoké škole menším nebo větším výstupem ze své komfortní zóny.

Lektor:

Dr. Ing. Markéta Raková      http://www.provazenizmenou.cz/

Kariérní poradkyně KáCéčka a koučka, která školí nejen na univerzitách, ale i ve firmách. Učí klienty například rozvíjet své manažerské dovednosti, učit se lépe vést své podřízené, organizovat si efektivněji čas, zvyšovat svou výkonnost, zlepšit komunikaci, lépe se prodat, vyhnout se syndromu vyhoření.

V osobním životě s klienty často hledá životní rovnováhu, vnitřní klid, dostatek energie na zvládání všech povinností, ale i životního partnera, nebo smysl života. Pracuje s nimi na zvýšení sebedůvěry, sebevědomí, rozvíjí silné stránky osobnosti, učí se zvládat emoce a lépe komunikovat.

Její laskavý přístup a propojení zkušeností z osobní i kariérní sféry tě čeká i na tomto workshopu.

 

 

 

Seminář se koná Offline! Pokud se změní podmínky, dáme ti včas vědět na registrovaný e-mail.

 

Přihlášení na akci je závazné. Věříme, že naše akce mají smysl a poskytujeme je našim studentům zdarma. Pokud se však stane, že bez odhlášení nebo omluvy předem na akci nedorazíš, napíšeme si tě na black list a na naše akce ti již nebude umožněn přístup, aby zbývalo místo pro ty, kteří mají opravdový zájem se s námi rozvíjet.

 

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.