Datum / čas
Date(s) - 09/02/2023
9:00 - 15:00

Kategorie


Chceš se poznat ještě lépe? Ujasnit si, co tě motivuje a co je pro tebe důležité? Znát svůj osobnostní profil i způsoby, jak se vyrovnáváš s náročnými situacemi a stresem? Osobnostní testování ti pomůže tyto oblasti zmapovat, pojmenovat a pochopit je. Můžeš tak zjistit víc o tom, jak funguješ, a tím snadněji a efektivněji se sebou pracovat.

Testování je tady pro všechny, kteří se o sobě chtějí dozvědět více, být úspěšnější či spokojenější ve vztazích i v komunikaci, ujasnit si cíle a priority nebo se rozhodnout, co dál.

Díky lepší znalosti sebe sama máš šanci v pohodě a s větším nadhledem zvládat studium. Můžeš si také vědomě zvolit takové pracovní uplatnění, ve kterém se budeš cítit spokojený. Budeš vědět, co tě motivuje a na čem můžeš stavět, poznáš své silné stránky a budeš si vědom i rizikových oblastí. Testy ukáží i prostor pro tvůj rozvoj v oblasti tzv. soft-skills, na základě toho se pak můžeš dále rozvíjet.

Testy ti zašle konzultantka cca týden před konáním zpětné vazby.

Testy jsou tři, vyplníš je zdarma doma online a zabere ti to asi 30–40 minut:

Více o testech můžeš zjistit zde.

Jak se přihlásit?

Pro přihlášení na osobnostní testování nám napiš na kariera@cvut.cz.

Termíny:

09:00 – 10:00  OBSAZENO

10:00 – 11:00 OBSAZENO

13:00 – 14:00 OBSAZENO

14:00 – 15:00 OBSAZENO

Napiš, prosím, na kterou hodinu se chceš přihlásit, své jméno, příjmení, kontaktní telefon (pro případ, že dojde k nějakým změnám) a také z jaké jsi fakulty a ročníku, případně rok absolvování ČVUT.

Výsledky tě provede konzultantka PhDr. Ingrid Němečková, a to v rámci setkání (60 minut).

Zpětná vazba proběhne online.