Datum / čas
Date(s) - 21/03/2024
16:30 - 19:00

Kategorie


Láká tě svoboda v podnikání, ale nevíš jak začít? Je pro tebe nedostatek zkušeností nebo peněz překážkou? Máme pro tebe ucelený kurz podnikání, během kterého se naučíš:

 • vytvořit nápad
 • odhadnout cílovou skupinu
 • pracovat s Lean Canvasem
 • spočítat si finance a udělat business plán
 • prezentovat svůj projekt
 • dávat a přijímat zpětnou vazbu
 • získat mentora či investora

Ukážeme ti, jak bez velkých investic, rizik a kontaktů rozjet vlastní podnikatelský projekt. Minimum teorie, maximum praxe. V kurzu, který se skládá z 8 setkání, krok za krokem přetvoříme tvůj nápad v reálný byznys. Bude to dřina i zábava! A že záměr ještě nemáš? Nevadí, i s tím ti pomůžeme. Od hledání nápadu tě posuneme až k prezentaci projektu před profesionálními podnikateli. Kurzem tě provede Martin Kavka, zakladatel a majitel projektů: 4 Kavky, Čeština 2.0 a Newslettery. TADY si můžeš přečíst rozhovor s Martinem Kavkou.

REGISTRACE PROBÍHÁ PŘES STRÁNKY PODNIKNI TO 👈🏼

Co je potřeba udělat, aby ses mohl/a přihlásit:

 • Udělat si čas na všech 8 setkání (termíny jsou vypsané níže).
 • Být student ČVUT nebo absolvent do tří let po ukončení studia na ČVUT.
 • Mít chuť být aktivní a posouvat se. Počítej, že tě občas čeká i nějaký úkol a prezentace.
 • Počítat, že tě možná nevybereme – kurz je pro omezenou skupinku těch nejmotivovanějších. Na první workshop mohou dorazit všichni, pak si ale vybereme ty z vás, kdo budou mít možnost projít celým kurzem.

Termíny jednotlivých setkání:

1.   21. 3. od 16:30 (místnost A-303)

2.   28. 3. od 16:30 (místnost A-101)

3.    4. 4. od 16:30 (místnost A-303)

4.   11. 4. od 16:30 (místnost A-101)

5.    18. 4. od 16:30 (místnost A-101)

6.    25. 4. od 16:30 (místnost A-101)

7.    2. 5. od 16:30 (místnost A-101)

8.    9. 5. od 16:30 (místnost A-101)

Registrace je závazná, počítáme s tebou na všech 8 setkání. V případě, že nakonec nebudeš moct, napiš nám. Pakliže nedostaneme omluvu předem, budeme brát tvou neúčast jako signál, že se nechceš účastnit ani budoucích akcí KC a pro příště ti nebude umožněno se přihlásit.

Lektor: 

Martin Kavka

Martin Kavka

Rodinné deskovkářství 4 Kavky, zakladatel Čeština 2.0, milovník newsletterů

Martin si se ženou a dětmi hraje v rodinném deskovkářství 4 Kavky, ve kterém společně vydávají moderní deskové hry. Nejen svoje, ale i původní deskovky českých autorů. A k tomu i vybrané pecky od japonského deskoherního vydavatelství Oink Games. Začínal jako novinář, teď pokračuje jako firemní novinář a taky nadšený propagátor dobrých obsahových newsletterů. Každý měsíc vydává Newslettery s radami, tipy a postřehy pro obsahové tvůrce. Někdy mezi tím vším založil a rozjel on-line slovník slangu a nových slov Čeština 2.0, napsal knihu Hacknutá čeština, ze které se stihl stát tuzemský bestseller, a natočil stejnojmenný seriál na Streamu.