Datum / čas
Date(s) - 25/11/2020
16:30 - 19:30

Kategorie


Růstové nastavení mysli je odrazovým můstkem pro rozvoj odborných i měkkých kompetencí. Když jím disponujeme, nenecháme se snadno odradit počátečními nezdary, protože víme, že naše výsledky odrážejí náš přístup – investovaný čas, úsilí, způsob učení se, práci s chybami… Nepodléháme hned soudům „na to nemám (hlavu, povahu, vůli, trpělivost, …)“. Růstový mindset znamená nezaseknout se na tom, jací aktuálně jsme, ale přesun pozornosti k tomu, co děláme, abychom se posunuli.

Co mi můj vnitřní hlas říká, když stojím před novou výzvou a nevím si rady? Jak se stavím k situacím, v nichž nemám jistotu úspěchu? Jaké automatické reakce mi naskakují? Užívám si už cestu, nebo se fixuji jen na výsledek? Dovolím si chybovat? Využívám dílčí neúspěchy ke svému prospěchu, nebo se snadno nechám zabrzdit?

Webinář je určen pro ty, kdo se chtějí rozvíjet v nejrůznějších oblastech svého života, a přejí si překonat překážky, které jim zatím stojí v cestě. Po bližším prozkoumání se ukazuje, že mnohdy i to, co se na první pohled jeví jako „objektivní bariéra“ (a pro nás zdůvodnění, proč to nejde), je založeno na našem přesvědčení, které stačí přenastavit. Součástí webináře je zmapování vlastního nastavení mysli a vzorců, které nám v rozvoji ne/prospívají. Základními pilíři jsou sebereflexe a prožitky – vědomé všímání si schémat, která „naskakují“ v hlavě a promítají se do našeho jednání. K tomu jsou využity i praktické úkoly a „minihry“, které dávají příležitost všimnout si našeho nastavení mysli přímo v akci. Cílem je otevřít účastníkům cestu k tzv. růstovému nastavení mysli, které pomáhá naplno vytěžit životní zkušenosti, získat kuráž pro zvládání nových situací a učit se z dílčích nezdarů.

Workshop proběhne ONLINE, přihlášeným účastníkům zašleme instrukce k připojení před konáním akce.

Lektor:

Mgr. Marie Součková


Psycholožka, lektorka, konzultantka a jednatelka personálně konzultantské společnosti YCluster. 9 let působí v oblasti personální práce v korporacích i startupech. Věnuje se psychodiagnostice, u nás se s Marií virtuálně setkáš při vyhodnocování videointerview. Vyučuje soft skills, firmám pomáhá s výběrem zaměstnanců a těm potom se sebeorganizací. Propojuje psychologii s moderními technologiemi.

Vystudovala psychologii na Masarykově Univerzitě v Brně se zaměřením na oblast personální psychologie a psychologie práce – pracovní chování a návyky, pracovní výkonnost, workoholismus, angažovanost v práci apod. Zapojila se do řady výzkumných projektů a působila jako vyučující na FSS MU, ESF MU a VŠEM.

 

 

 

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.