Datum / čas
Date(s) - 08/12/2022
16:00 - 19:00

Místo konání
ČVUT-CIIRC A101

Kategorie


Čas je jedním z aspektů, který má největší vliv na náš život – ovlivňuje naše myšlenky, pocity a chování. Je až s podivem, jak moc jsme schopni tuto skutečnost přehlížet.

Časová perspektiva je způsob, jakým vnímáme čas. A to, jak čas vnímáme (naše převládající časová perspektiva), má zásadní vliv nejen na naši životní spokojenost či úspěch, ale také na délku našeho života, zdraví, příjem nebo míru úzkosti a deprese, kterou prožíváme. Zdá se, že naše vnímání času je zkrátka zásadním nastavením, které ovlivňuje celý náš život.

Cílem tohoto semináře je blíže prozkoumat roli, kterou čas hraje v našem životě, a hledání ideální časové perspektivy pro šťastnější a úspěšnější život. Vychází z výzkumu a práce Phila Zimbarda a Johna Boyda. Převážnou část programu tvoří praktická cvičení zaměřená na zkoumání vlastní časové perspektivy a její proměnu v prospěšné nastavení.

Lektor: Eva Dvořáková

Eva je personální psycholog, HR manager, kouč a lektor. Většinu kariéry strávila spoluprácí s menšími i většími firmami při výběru a rozvoji jejich pracovníků. Její specialitou je hlavně psychodiagnostika a práce s ní v rámci řízení a rozvoje lidských zdrojů. V rámci lektorské činnosti se věnuje hlavně psychologickým tématům, které lze uplatnit ve firemní praxi a profesním životě.

 

 

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.