Datum / čas
Date(s) - 14/12/2021 - 13/02/2022
0:00

Kategorie


Tento semestr je za námi!

I nadále můžeš využít:

Pracovní pozice, brigády a stáže – chceš získat praxi? Pravidelně doplňujeme nabídku zajímavých pracovních pozic, které jsou vhodné přímo pro studenty a absolventy ČVUT.

Videointerview – využij příležitost vyzkoušet si online formu pohovoru, která je dnes již standardem. Dostaneš také zpětnou vazbu od zkušených psychologů, kteří s tebou proberou, co se ti povedlo a poradí, na čem dále pracovat.

Kariérní poradenství – setkej se s námi, pokud potřebuješ prodiskutovat svůj životopis, motivační dopis nebo chceš poradit s profilem na LinkedInu.

Knihovna – v naší knihovně máme přes 200 knih a snažíme se ji pravidelně doplňovat o nejnovější tituly z oblasti osobního rozvoje, ale také psychologie nebo managementu. Podívej se na seznam a napiš nám, pro kterou knížku se zastavíš.

Personální poradna – rychlá pomoc od zkušených kolegů z personální agentury. Projdou s tebou tvé podklady, pokud se chceš přihlásit na stáž, brigádu nebo pracovní pozici a chceš mít svůj životopis nebo motivační dopis opravdu vytříbený.

Témata závěrečných prací – čeká tě výběr tématu pro bakalářku nebo diplomku? Na webu KáCéčka máme spousty témat přímo od firem! Získáš tak možnost dát své závěrečné práci opravdu praktický rozměr.

Inspirace – psaní životopisu, seznámení s partnery ČVUT … navštiv stránku inspirace na našem webu.

Chceš poradit? Napadá tě nějaký dotaz? Napiš nám! 

 

Krásné sváteční dny přejí Ivča a Helča z KáCéčka 🙂