Datum / čas
Date(s) - 19/04/2023
17:00 - 19:00

Místo konání
ČVUT CIIRC A, 10.patro

Kategorie


Evropská energetika čelí největším změnám za poslední desítky let – ozeleňování, ztráta bezpečnosti dodávek, růst cen. Plynárenství je i bude jedním ze základních kamenů české energetiky, ale musí se podstatně reformovat.

Přednášející ze společnosti GasNet popíšou předpokládaný rozvoj odvětví jak v oblasti technologií, tak hlavně schopností a znalostí lidí, kteří do odvětví budou přicházet a v budoucnu ho formovat.

Co si odneseš:

  • Jak dodáváme plyn 2,3 mil. odběratelům
  • Zelená revoluce v energetice: připravujeme Česko na vodík
  • Současné profese v plynárenství a jejich rozvoj s novými technologiemi
  • Stáž v energetice očima našich trainees

Lektor: Ostatnický Michal, Ph.D.

Michal vystudoval výpočtovou matematiku na MFF UK a matematickou ekonomii na institutu CERGE. V energetice se začal pohybovat v rámci projektů řešených ve společnosti zabývající se management consultingem týkajících se širokého spektra problematik. Od roku 2012 působil ve skupině RWE se zaměřením na strategii různých členů společnosti. V současnosti působí ve firmě GasNet a pracuje naprojektech souvisejících s problematikou nových plynů v plynárenských soustavách a dlouhodobých vizích rozvoje. Je členem několika meziresortních týmů zabývajících se problematikou vodíku a biometanu.

Seminář je vhodný pro studenty, absolventy i zaměstnance napříč všemi obory.

Na semináři bude drobné občerstvení 🙂

 

 

 

 

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.