Firma

Naše služby pro firmy a společnosti

Inzerce

Zde můžete zveřejnit pracovní nabídku pro studenty ČVUT. Služba je zpoplatněna.

Mentoring

Student navštěvuje svého mentora ve firmě a provází ho při každodenní práci a aktivně se zapojuje do reálných projektů.

Závěrečné práce

Vaše společnost může na našem webu zveřejnit témata závěrečných prací.  Pomůže to prezentaci vaší firmy.

Assessment centrum

Máte zájem se zúčastnit modelového assessment centra jako hodnotitel.

Individuální personální poradny

Individuální hodinové setkání se studenty nad CV, motivačním dopisem aj.

Workshopy a akce

Máte zajímavé téma pro studenty ČVUT? Máte možnost uskutečnit workshop.

Kariérní centrum ČVUT slouží jako most mezi studenty, absolventy a zaměstnavateli. Pomáháme studentům v sebepoznání a orientaci na trhu práce. Studenti nás pravidelně navštěvují a účastní se našich workshopů, poraden a dalších aktivit. Sledují naše webové stránky a další komunikační kanály.

Využijte možnosti nabídnout studentům volná pracovní místa ve vaší společnsti, témata závěrečných prací nebo se zapojte do programu Mentoring a usnadněte studentům přechod do praxe.

Níže naleznete podrobnější informace o možnostech spolupráce s námi. Stáhněte si přehlednou brožuru, booklet.

V případě jakýkoliv dotazů ke spolupráci nás neváhejte kontaktovat na kariera@cvut.cz

 

 

Inzerce

Máme zájem nabídnout studentům pracovní pozici, brigádu. Co máme udělat?

 

 • Projděte si ceník, price list
 • Rozhodněte, kterou možnost si vyberete.
 • Vytvořte objednávku (dle náležitostí níže).
 • Objednávku s inzerátem (ve formě PDF nebo odkazem na inzerát na vašem webu) nám zašlete na pavel.smida@cvut.cz

Jak má vypadat objednávka

Do objednávky nám prosím napište:

 • co objednáváte
 • cenu
 • fakturační údaje ČVUT
 • nezapomeňte uvést v údajích Kariérní centrum ČVUT, tedy:
  • České vysoké učení technické v Praze, Kariérní centrum ČVUT, 160 00 Praha – Dejvice, Jugoslávských partyzánů 1580/3
 • fakturační údaje Vaší firmy
 • razítko
 • podpis

ZDE NAJDETE VZOR OBJEDNÁVKY

Objednávku naskenujte a uložte do PDF.

Jak má vypadat inzerát

 Formu nabídky pozice, práce, brigády apod. necháváme na Vás. Nezapomeňte však do inzerátu uvést, koho mají studenti z Vaší společnosti kontaktovat. Inzerát nám prosím zašlete ve formátu PDF. V případě, že nabídka pracovního místa je vhodná i pro zahraniční studenty nemluvící českým jazykem, sdělte nám prosím tuto informaci, ať můžeme inzerát označit tak, aby to bylo pro studenty jasné.

  Co potom uděláme my 

  • Přijmeme Vaši objednávku.
  • Váš inzerát zpracujeme dle objednávky.
  • Vystavíme Vám fakturu.

  Každý inzerát se bude zobrazovat po dobu 3 měsíců.

  Mentoring

  Již několik let mají studenti ČVUT příležitost zúčastnit se programu mentoring, který jim umožňuje nahlédnout do reálného prostředí jak českých tak mezinárodních firem. ČVUT Mentoring je program, během kterého student navštěvuje firmu svého mentora. Provází jej při každodenní práci, poznává jeho dovednosti a metody rozhodování a řízení, nahlíží do pracovního prostředí firmy, společně s ním se účastní jednání a porad, či se dokonce aktivně zapojuje do reálných projektů. Celá spolupráce je založena jen a pouze na dohodě studenta a mentora. Náplň spolupráce – tedy časový rozsah ani konkrétní obsah spolupráce, není žádným způsobem předem určený či limitovaný.

  Proč být mentorem

  • Usnadníte studentům ČVUT přechod do praxe.
  • Budete mít možnost předat své zkušenosti.
  • Otevřete cestu k dalšímu osobnímu rozvoji.
  • Poznáte nového mladého kolegu a jeho způsob myšlení.
  • Dozvíte se pohled z venku, který je přínosný díky své nezaujatosti.
  • jak být dobrý mentor

  Jak se zapojit

  V případě zájmu budeme rádi, pokud nás kontaktujete na adrese kariera@cvut.cz a domluvíme se na osobní schůzce. Více informací o našem programu se dozvíte na www.mentoring.cvut.cz

  Závěrečné práce

  Prostřednictvím našich webových stránek Vám nabízíme možnost uveřejnění témat závěrečných prací pro studenty naší školy. 

  Tato služba je pro firmy zdarma a jediné, co od Vás potřebujeme je PDF dokument s vypsanými tématy zaslaný na email kariera@cvut.cz

  Assessment centrum

  Prostřednictvím modelového Assessment Centra dáváme studentům příležitost vyzkoušet si oblíbenou součást výběrového řízení, aby měli možnost lépe se připravit na reálné AC.

  Klademe důraz na to, že po skončení studenti dostanou individuální zpětnou vazbu od několika personalistů z technických firem a dozví se tak, jak na hodnotitele působili, co se jim povedlo a co by mohli naopak zlepšit.

   

  Pokud má Vaše společnost zájem zúčastnit se modelového Assessment Centra jako hodnotitel, budeme rádi, pokud nás kontaktujete na kariera@cvut.cz

  Individuální personální poradny

  Máte zájem spojit se individuálně se studenty, probrat s nimi jejich CV, motivační dopis a poradit jim, jak vystupovat během přijímacího pohovoru? Toto je možnost zapojit se jako personalista do naší individuální personální poradny.

  Co je to Personální poradna?

  Jedná se o individuální sezení či SKYPE KONZULTACI s personalistou z firmy, během kterého student může probrat všechny své otázky k výběrovému řízení, které ho zajímají. Ke spojení personalisty se studentem dochází flexibilně na základě potřeby studenta v kombinaci s možnostmi personalisty. Pro více informací napište na kariera@cvut.cz

  Čím se můžete zabývat:

  • kontrolou životopisu a nebo jak ho napsat
  • proč a jak psát motivační dopis
  • jak správně oslovit potenciálního zaměstnavatele
  • jak může probíhat přijímací pohovor
  • jaké jsou typické otázky během přijímacího řízení
  • jaké chyby uchazeči často dělají a jak se jim vyhnout

   

  Klademe důraz na to, že po skončení studenti dostanou individuální zpětnou vazbu od několika personalistů z technických firem a dozví se tak, jak na hodnotitele působili, co se jim povedlo a co by mohli naopak zlepšit.

   

  Pokud má Vaše společnost zájem zúčastnit se modelového Assessment Centra jako hodnotitel, budeme rádi, pokud nás kontaktujete na kariera@cvut.cz

  Workshopy a akce firem 

  V Kariérním centru pořádáme semináře a workshopy pro skupiny o cca 20 studentech. Jedná se o témata, jak z pracovního prostředí (finanční umění a kariéra, jak si říct o zvýšení platu…), tak  z oblasti soft skills (time management, sebevědomí, přesvědčivá argumentace…). Důležité je, že se jedná o vzdělávací akci a ne o prezentaci firmy.

  Zároveň v současné době sledujeme nutnost seznamovat studenty s kulturami jednotlivých firem. Právě kultura je totiž to, co často rozhoduje, když si absolventi vybírají své zaměstnání. Podporujeme proto firmy v tom, aby vytvářely takové akce, na kterých budou moci studentům svou kulturu ukázat, ať už se bude jednat o exkurzi na pracovišti, neformální akci s potenciálními kolegy apod. Pokud o něčem podobném uvažujete, ozvěte se nám a můžeme společně vymyslet, jakou akci by Vaše firma mohla v rámci Kariérního centra zrealizovat a domluvit se na podmínkách.

  Ať už byste chtěli zrealizovat workshop či jinou skupinovou akci, neváhejte a kontaktujte nás na kariera@cvut.cz.