Inzerce pracovních míst 

YIT Stavo – Trainee program: Analytik

YIT Stavo - Trainee program: Analytik   Trainee program: Analytik - Jsi studentem 4. či 5. ročníku a hledáš uplatnění již během studia? Miluješ čísla, baví tě analýza? Zajímáš se o reality a s tím spojenou oblast akvizic.

HICO Czech -Technický Ilustrátor / IPC-IPL Autor

HICO Czech -Technický Ilustrátor   Hledáme nového zaměstnance do našeho týmu v Praze, který se skládá z inženýrů kteří pracovali pro firmy jako GE Aviation, AERO Vodochody, Stadler, Cyient (GE Catalyst) a Euro Jet a to na pozici Technický Ilustrátor / IPC-IPL...

FNZ – Summer Internship

FNZ - Summer Internship  Summer Internship – Analyst Developer/Tester - Kick off your technology career with an FNZ internship in Brno.

Sweco – Projektant/ka pozemních staveb

Sweco - Projektant/ka pozemních staveb   Do našeho týmu v Praze a v Brně hledáme novou posilu na pozici projektanta / projektantky pozemních staveb.

Johnson Controls – Projektant

Johnson Controls - Projektant  Stanete se součástí našeho oddělení projekce a realizace, kde budete zodpovídat za návrhy a realizaci projektové dokumentace pro řídicí systémy budov u našich zákazníků, zejména v oblasti komerční výstavby, veřejné správy,...