O nás

Pavel Šmída

Pavel Šmída

manažer marketingu a komunikace Kariérního centra ČVUT

Pavel studoval na Filozofické fakultě Univerzity karlovy, absolvoval studijní program Erasmus a program Erasmus + pro mládež.

Má na starosti propagaci aktivit KáCéčka, spravuje sociální sítě, web a newsletter. Prezentuje Kariérní centrum na veletrzích, seznamovacích kurzech, spolupracuje s PR odděleními jednotlivých fakult ČVUT. Navrhuje tiskové materiály a propagační předměty.

Baví jej čtení beletrie, horská turistika, focení, pozorování noční oblohy.

Co Pavla v životě nejvíce pozitivně ovlivnilo?

Běhání. Kondiční běhání, absolvování řady půlmaratonů, ať už v roli řadového běžce nebo vodiče jej naučilo, že odhodlání a vůle jsou nezbytné pro plnění cílů a přání. Předpokladem k tomu ´´správně zatnout a vydržet´´ je víra v daný cíl. Skutečné ztotožnění se s cílem pak odhodlání a vůli nezlomí.

 

+420 224 353 429

Všichni pracovníci Kariérního centra jsou vázáni mlčenlivostí a řídí se Etickým kodexem pracovníků vysokoškolských poraden.

Co děláme

Rádi ti pomůžeme připravit se na vstup na trh práce, zamyslet se nad možnostmi uplatnění a zorientovat se v pracovních nabídkách už během studia. Také ti pomůžeme začít si klást otázky, jak se můžeš rozvíjet, abys byl/a schopen/á dosahovat svých cílů a abys mohl/a uspět jak ve škole a v práci, tak i v osobním životě. Můžeš bezplatně navštěvovat semináře, které pořádáme na různá témata a využívat dalších služeb, které jsme pro tebe vytvořili. Propojujeme firmy a studenty, aby se zlepšila možnost uplatnění v oboru po studiu. Jsme tu nejenom pro studenty, ale i pro absolventy do tří let od ukončení studia.

Ambasadoři

Ambasadoři jsou aktivní studenti ČVUT, kteří nám pomáhají šířit povědomí o službách KáCéčka mezi své spolužáky. Fungují také jako spojka mezi námi a studenty. Zjisti, kdo je ambasadorem na tvé fakultě. Chceš se sám stát ambasadorem KáCéčka? Jak vypadá, co obnáší a co ti přinese práce ambasadora nalezneš ZDE.

Kariérní centra 2030

Hlásíme se ke strategii rozvoje kariérních center 2030. Více o ní najdeš zde.

 

Naše cíle

&

Zlepšit

Zlepšit orientaci studentů a absolventů ČVUT na trhu práce

&

Pomoct

Pomoct navázat vztahy mezi firmami a studenty z různých oborů

&

Vytvořit

Vytvořit prostor pro osobní rozvoj

&

Inspirovat

Inspirovat studenty k dosažení úspěchu a spokojenosti v životě

Kde nás najdete

Kariérní centrum ČVUT

Rektorát ČVUT v Praze
ČVUT – CIIRC (místnost A-921)
Jugoslávských partyzánů 1580/3
160 00 Praha 6

Tel.: +420 224 353 412
E-mail: kariera@cvut.cz
FB: https://www.facebook.com/KarierniCentrumCVUT

IČ: 68407700

Najdete nás v 9. patře budovy CIIRC, vchod A1, v rámci oddělení PR a marketing.

 

Najdete nás na Facebooku, Youtube a Instagramu

Spolupracujeme