O nás

Iva Hájková Peláková

Iva Hájková Peláková

vedoucí kariérního centra ČVUT

Ivča je koučka, kariérová poradkyně a lektorka seberozvoje. Vystudovala tvůrčí psaní a redakční práce na Literární akademii a hluboký zájem o lidské příběhy v ní přetrvává. V KáCéčku studentům pomáhá zvládnout studium, připravit je na budoucí kariéru a věnovat se osobnímu rozvoji na koučinku a konzultacích. Jako vedoucí KC také plánuje program a služby, které KC nabízí. Můžete ji potkat i jako lektorku na některých seminářích. Je pro studenty podporou, motivátorem a studnicí seberozvojového know how.

Baví ji tvůrčí psaní, cestování, čtení beletrie i populárně naučných knih, miluje čaj a čajovny a je zatížená na dobré jídlo i pití. Propaguje pozitivní myšlení a schopnost plnit si sny.

Co Ivču v životě nejvíce pozitivně ovlivnilo?

Výchova. Ta člověka ovlivní vždycky nejvíc, ať už pozitivně, nebo negativně. Ale jinak je to schopnost dávat si čas pro sebe. Nejlepší myšlenky vznikají, když vyrazí sama na procházku do lesa. Zjištění, že dokáže trávit čas sama a ještě si ho naplno užívat, jí dalo velkou svobodu a pocit klidu.

Pavel Šmída

Pavel Šmída

manažer marketingu a komunikace Kariérního centra ČVUT

Pavel studoval na Filozofické fakultě Univerzity karlovy, absolvoval studijní program Erasmus a program Erasmus + pro mládež.

Má na starosti propagaci aktivit KáCéčka, spravuje sociální sítě, web a newsletter. Prezentuje Kariérní centrum na veletrzích, seznamovacích kurzech, spolupracuje s PR odděleními jednotlivých fakult ČVUT. Navrhuje tiskové materiály a propagační předměty.

Baví jej čtení beletrie, horská turistika, focení, pozorování noční oblohy.

Co Pavla v životě nejvíce pozitivně ovlivnilo?

Běhání. Kondiční běhání, absolvování řady půlmaratonů, ať už v roli řadového běžce nebo vodiče jej naučilo, že odhodlání a vůle jsou nezbytné pro plnění cílů a přání. Předpokladem k tomu ´´správně zatnout a vydržet´´ je víra v daný cíl. Skutečné ztotožnění se s cílem pak odhodlání a vůli nezlomí.

 

+420 224 353 412

 

+420 224 353 429

Všichni pracovníci Kariérního Centra jsou vázáni mlčenlivostí a řídí se Etickým kodexem pracovníků vysokoškolských poraden.

Co děláme

Rádi ti pomůžeme připravit se na vstup na trh práce, zamyslet se nad možnostmi uplatnění a zorientovat se v pracovních nabídkách už během studia. Také ti pomůžeme začít si klást otázky, jak se můžeš rozvíjet, abys byl/a schopen/á dosahovat svých cílů a abys mohl/a uspět jak ve škole a v práci, tak i v osobním životě. Můžeš bezplatně navštěvovat semináře, které pořádáme na různá témata a využívat dalších služeb, které jsme pro tebe vytvořili. Propojujeme firmy a studenty, aby se zlepšila možnost uplatnění v oboru po studiu. Jsme tu nejenom pro studenty, ale i pro absolventy do tří let od ukončení studia.

Ambasadoři

Ambasadoři jsou aktivní studenti ČVUT, kteří nám pomáhají šířit povědomí o službách KáCéčka mezi své spolužáky. Fungují také jako spojka mezi námi a studenty. Zjisti, kdo je ambasadorem na tvé fakultě. Chceš se sám stát ambasadorem KáCéčka? Jak vypadá, co obnáší a co ti přinese práce ambasadora nalezneš ZDE.

Kariérní centra 2030

Hlásíme se ke strategii rozvoje kariérních center 2030. Více o ní najdeš zde.

 

Naše cíle

&

Zlepšit

Zlepšit orientaci studentů a absolventů ČVUT na trhu práce

&

Pomoct

Pomoct navázat vztahy mezi firmami a studenty z různých oborů

&

Vytvořit

Vytvořit prostor pro osobní rozvoj

&

Inspirovat

Inspirovat studenty k dosažení úspěchu a spokojenosti v životě

Kde nás najdete

Kariérní centrum ČVUT

Rektorát ČVUT v Praze
ČVUT – CIIRC (místnost A-921)
Jugoslávských partyzánů 1580/3
160 00 Praha 6

Tel.: +420 224 353 412
E-mail: kariera@cvut.cz
FB: https://www.facebook.com/KarierniCentrumCVUT

IČ: 68407700

Najdete nás v 9. patře budovy CIIRC, vchod A1, v rámci oddělení PR a marketing.

 

Najdete nás na Facebooku, Youtube a Instagramu

Spolupracujeme