Souhlas se zpracováním osobních údajů

Informace o nakládání s osobními údaji ze strany Kariérního centra ČVUT, Rektorát ČVUT v Praze, ČVUT-CIIRC (místnost A-921) – Jugloslávských partyzánů 1580/3, 16000 Praha 6.

Během registrace sdělujete následující informace:

– jméno a příjmení, uživatelské jméno, fakultu a e-mailovou adresu.

Tyto informace využívá Kariérní centrum ČVUT pro účely registrace na workshopy a semináře Kariérního centra ČVUT, dalšímu informování o workshopech a seminářích, na které je uživatel již přihlášen, a k evidenci docházky na těchto seminářích a workshopech. Dále pak k vedení zápisů a statistik akcí Kariérního centra ČVUT.

Využíváme služeb třetích stran, za účely usnadnění práce s našimi službami a jejich zpřístupnění; může to být například poskytování webového hostingu nebo e-mailové systémy.

Kariérní centrum ČVUT vynakládá maximální úsilí, aby data uživatelů uchovalo v bezpečí a zabránilo jejich neoprávněnému použití.

Kariérní centrum ČVUT zpracovává osobní údaje v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“). Zpracování osobních údajů probíhá manuálně i v elektronických informačních systémech, které podléhají fyzické, technické i procedurální kontrole.

Pokud máte jakékoliv otázky ohledně bezpečnosti a zpracování osobních údajů, neváhejte Kariérní centrum ČVUT kontaktovat.