Data Science Intern (20h/týden)

KOMERČNÍ BANKA – Internal Audit

Láká Vás oblast Data Science a ML? Máte základy Pythonu a SQL? Chcete získat cennou praxi už při studiu? Přidejte se k nám – hledáme nového člena/ku týmu na parttime (DPČ)!

U nás získáte praktickou zkušenost v práci s daty, co se rozhodně neztratí ve Vaší další kariéře. Nebudete jen přepisovat nebo ověřovat, ale budete poznávat, analyzovat a přemýšlet nad poměrně náročnými řešeními s dopadem na fungování firmy, životy jejích zaměstnanců i klienty – takže je potřeba se toho nebát. J Poznáte moderní technologie i přístupy (Machine Learning, Deep Learning, Big Data atd.) a navíc aktivně využijete angličtinu.

A kdo jsme my? Náš tým se stará o získávání, analýzy, integraci i zpracování a následnou vizualizaci dat pro oddělení auditu a další kolegy napříč bankou. Naše práce je důležitá, protože pomáhá pochopení firemních procesů, jejich optimalizaci i minimalizaci rizik. Díky tomu dokážeme zajistit správný chod banky a že banka pomáhá ekonomice v růstu a našim klientům plnit si své sny – a zároveň zůstává jejich bezpečným partnerem. Vy tak s námi budete přímo přispívat k vytváření odpovědného a zdravého bankovnictví.

VÍCE INFORMACÍ i přihlášku najdete na http://bit.ly/ds_ia_kb nebo nás kontaktujte přímo na vaclav_kotyk@kb.cz