Ministerstvo dopravy – Vrchní ministerský rada v Oddělení zahraničních vztahů

,

Vrchní ministerský rada v Oddělení zahraničních vztahů v Odboru zahraničních vztahů a EU v Sekci Kanceláře ministra a vnějších vztahů v Ministerstvu dopravy

Služební místo: vrchní ministerský rada v Oddělení zahraničních vztahů v Odboru zahraničních vztahů a EU v Sekci Kanceláře ministra a vnějších vztahů v Ministerstvu dopravy

Platová třída: 14

Obor služby: 8 – Zahraniční vztahy a služba

Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání získané studiem v magisterském studijním programu

Další požadavky: úroveň znalosti cizího jazyka – znalost anglického / francouzského / německého jazyka odpovídající alespoň 2. úrovni (stupni) znalosti cizího jazyka pro standardizované jazykové zkoušky stanovené rozhodnutím Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Doba: na dobu neurčitou

Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.

Místo výkonu: Praha

Předpokládaný nástup: 1. července 2023

Přihlášky do: 7. června 2023

Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.

Práce spočívá ve zpracování stanovisek a podkladů pro ministra dopravy na schůzi vlády; zpracování stanovisek v rámci meziresortního připomínkového řízení; zpracování stanovisek v rámci vnitroresortního připomínkového řízení; zpracování doporučení účasti zástupce MD v rámci obdržených pozvánek; příprava písemností a zajištění postupů jejich výpravy dle šablon spisové služby, např. vnitřní dopis ředitele odboru, dopis ředitele odboru mimo MD, dopis náměstka ministr, dopis ministra dopravy v rámci přidělené agendy; zpracování podkladů, analýz, informativních materiálů, přehledů, shrnutí, zpráv, korespondence, instrukce pro jednání v českém jazyce či v cizím jazyce ke všem tématům v kompetenci Ministerstva dopravy, a to i v rámci členství České republiky v mezinárodních organizacích v dopravní oblasti, kosmických aktivitách a multilaterálních forem spolupráce, dle přidělených oblastí (geografických, dopravních a jiných); atd.

Více informací o pozicích a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.

Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Služební orgán podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek a žadatelů z různých skupin obyvatel.

Ing. Tereza Hlavatá
Personalista pro výběrová řízení
+420 2251 31413, +420 725 897 544
tereza.hlavata@mdcr.cz
www.mdcr.cz
nábř. Ludvíka Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1

Dovednosti

Zveřejněno

30. 5. 2023

Vložit komentář