Datum / čas
Date(s) - 07/10/2021
16:30 - 19:00

Kategorie


Láká tě svoboda v podnikání, ale nevíš jak začít? Je pro tebe nedostatek zkušeností nebo peněz překážkou? Máme pro tebe ucelený kurz podnikání, během kterého se naučíš:

 • vytvořit nápad
 • odhadnout cílovou skupinu
 • pracovat s Lean Canvasem
 • spočítat si finance a udělat business plán
 • prezentovat svůj projekt
 • dávat a přijímat zpětnou vazbu
 • získat mentora či investora

Ukážeme ti, jak bez velkých investic, rizik a kontaktů rozjet vlastní podnikatelský projekt. Minimum teorie, maximum praxe. V kurzu, který se skládá z 8 setkání, krok za krokem přetvoříme tvůj nápad v reálný byznys. Bude to dřina i zábava! A že záměr ještě nemáš? Nevadí, i s tím ti pomůžeme. Od hledání nápadu tě posuneme až k prezentaci projektu před profesionálními podnikateli. Kurzem tě provede Tereza Hátleová, majitelka farmářského obchodu Moje Lhota.

Co je potřeba udělat, aby ses mohl/a přihlásit:

 • Udělat si čas na všech 8 setkání (termíny jsou vypsané níže).
 • Být student ČVUT nebo absolvent do tří let po ukončení studia na ČVUT.
 • Mít chuť být aktivní a posouvat se. Počítej, že tě občas čeká i nějaký úkol a prezentace.
 • Mít funkční internet, kameru a mikrofon – vše budeš potřebovat.
 • Počítat, že tě možná nevybereme – kurz je pro omezenou skupinku těch nejmotivovanějších. Na první workshop mohou dorazit všichni, pak si ale vybereme ty z vás, kdo budou mít možnost projít celým kurzem.

Termíny jednotlivých setkání:

1.    7.10. od 16:30 (místnost 303)

2.    14.10. od 16:30 (místnost 101)

3.    21.10. od 16:30 (místnost 101)

4.     27.10. od 16:30 (místnost 101)

5.     4.11. od 16:30 (místnost 101)

6.     11.11. od 16:30 (místnost 101)

7.     25.11. od 16:30 (místnost 101)

8.     2.12. od 16:30 (místnost 101)

Lektorka:

majitelka farmářského obchodu Moje Lhota

Zakladatelka a provozovatelka e-shopu i kamenného obchodu s farmářskými potravinami Moje Lhota v Písku. Projekt získal několik ocenění, naposledy v soutěži Živnostník a Firma Písecka pro rok 2018. Terezu lákalo podnikání už při studiu na VŠE a UK. Oblast farmářství postupně objevovala při rozhovorech s farmáři v okolí a snažila se jim pomáhat s marketingem. Projekt Moje lhota z tohoto výzkumu vyplynul zcela přirozeně.
Navzdory náročnému rozjezdu Tereza již pět let úspěšně s projektem podniká, zaměstnává lidi a farmářům pomáhá s kůží na trh. Žije v Praze a kromě vedení obchodu vystupuje také jako moderátorka pořadu České televize.

 

Zatím nevíme, zda kurz proběhne online nebo offline. Počítej proto s oběma verzemi, i v průběhu kurzu se to ještě může změnit. V případě offlinu by kurz probíhal v Dejvicích.

 

Registrace je závazná, počítáme s tebou na všech 8 setkání. V případě, že nakonec nebudeš moct, napiš nám. Pakliže nedostaneme omluvu předem, budeme brát tvou neúčast jako signál, že se nechceš účastnit ani budoucích akcí KC a pro příště ti nebude umožněno se přihlásit.

 

Rezervace

Sem do komentáře nám napiš, z jaké jsi fakulty, ročníku, jestli už máš nápad nebo zkušenost s podnikáním a proč se chceš přihlásit: